NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Pirms pasūtījuma noformēšanas šajā internetveikalā, lūdzu, iepazīties ar visiem noteikumiem un nosacījumiem.  Noteikumi un nosacījumi laika gaitā var tikt mainīti, tāpēc ar tiem ir nepieciešams iepazīties pirms katra pasūtījuma noformēšanas. Uz noformēto pasūtījumu attiecas tie noteikumi un nosacījumi, kuri ir bijuši spēkā pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Līgums

Veicot pasūtījumu šajā internetveikalā, starp piedāvāto preču pārdevēju (turpmāk tekstā saukts – PĀRDEVĒJS) no vienas puses un personu, kas veic pasūtījumu (turpmāk tekstā saukts – PIRCĒJS) no otras puses, tiek noslēgts distances līgums, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 255. Līgums ir uzskatīts par noslēgtu brīdī, kad PIRCĒJS nospiež pogu “APSTIPRINĀT UN APMAKSĀT”, iepriekš aizpildot nepieciešamo informāciju un iepazīstoties ar šiem noteikumiem. Līgums ir spēkā līdz brīdim, kad abas puses ir izpildījušas no līguma izrietošos pienākumus. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas, lūdzu, pārbaudīt vai jūsu sniegtā informācija pasūtījuma noformēšanā ir pareiza, jo, nospiežot pogu “APSTIPRINĀT UN APMAKSĀT”, jūs vairs nevarēsiet veikt izmaiņas. Kad esiet veicis pasūtījumu, noklikšķinot uz “APSTIPRINĀT UN APMAKSĀT”, no PĀRDEVĒJA saņemsiet e-pasta ziņojumu, apstiprinot, ka PĀRDEVĒJS ir saņēmis jūsu pasūtījumu.

PĀRDEVĒJAM ir tiesības vienpusēji atkāpties no līguma, ja pasūtītais priekšmets nav pieejams, ja netiek saņemta maksājuma autorizācija par pirkumu, ja produkta informācijā, tostarp cenā vai reklāmā, ir kļūda vai, ja PĀRDEVĒJAM rodas aizdomas par krāpniecisku darbību.

Ja PĀRDEVĒJS nevar piegādāt preci sarežģījumu dēļ, viņš par to informē PIRCĒJU pa e-pastu. Ja PIRCĒJS jau ir samaksājis pirkuma maksu, PĀRDEVĒJS tam atmaksā visu pasūtījuma summu, ieskaitot piegādes izdevumus.

Apmaksa

PIRCĒJAM ir iespēja veikt apmaksu par preci izmantojos šajā inetrnetveikala mājaslapā iestrādātos apmaksas rīkus.

Preces cena ietver PVN(Pievienotās vērtības nodokli).

Visas preces atrodas PĀRDEVĒJA īpašumā līdz brīdim, kad PĀRDEVĒJS ir saņēmis pilnu pasūtījuma summu.

Piegāde

Noformējot pasūtījumu PIRCĒJS var izvēlēties sev piemērotāko piegādes veidu.

Preču piegādes izdevumus sedz PIRCĒJS. Piegādes summa ir atkarīga no izvēlētās piegādes veida. Piegādes veidi un cenas ir pieejami sadaļā – PIEGĀDES NOTEIKUMI.

Bezmaksas preču izņemšana ir iespējama Gulbenē, O. Kalpaka ielā 27a, iepriekš sazinoties ar PĀRDEVĒJU.

PĀRDEVĒJS nav atbildīgs par pasūtījuma piegādi uz PIRCĒJA nepareizi norādītu adresi, tāpēc PIRCĒJAM ir jāsniedz pilnīga un precīza informācija par PIRCĒJA vārdu, uzvārdu un piegādes adresi.

PĀRDEVĒJS darīs visu iespējamo, lai PIRCĒJAM sūtījumu piegādātu noteiktajā laikā. Tomēr reizēm kavējumi ir neizbēgami neparedzētu faktoru vai notikumu dēļ, kas nav PĀRDEVĒJA kontrolē, piemēram, transporta traucējumi, importa aizkavēšanās, tehniskās kļūmes.

PĀRDEVĒJS nevar piegādāt pasūtījumu valstī noteiktajās svētku dienās. Šajos datumos piegāde būs ilgāka nekāparasti.

 

Svarīgi

PIRCĒJA saņemtās preces izskats, krāsa, izmērs un citi parametri var atšķirties no preces attēlojuma internetveikala attēlā, PIRCĒJA izmantotā displeja dēļ. Informācija par preci un tās īpatnībām ir norādīta preces aprakstā.

Katra apģērba aprakstā tiek norādīts apģērba sastāvs, ko ražotājs ir norādījis uz apģērba iešūtajā etiķetē. Gadījumā, ja šī iešūtā etiķete ir nogriezta, vai uzrakstīto nav iespējams nolasīt, aprakstā pie sastāva tiek norādīts ‘’n-z’’ vai ‘’nav norādīts’’.

Preču aprakstā ir pievienota atsauce uz izmēru tabulām, kas tiek izmantotas izmēru noteikšanai.

PĀRDEVĒJS iesaka preci pirms lietošanas izmazgāt.

 

Preču atgriešana

Plašāka informācija par preces atgriešanu ir pieejama sadaļā – ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI.

Cena
0EUR22EUR
Izmērs
Stāvoklis
Zīmols